Новини

KIXX – гарантія довговічності Вашого двигуна

Кожен автомобіліст повинен знати, що своєчасна заміна моторного масла сприяє утриманню двигуна в чистоті. Такий двигун показує менше ознак старіння і дає відмінну продуктивність.

Систематична зміна моторного масла також запобігає тертя частин двигуна один з одним. Це значно знижує шум від транспортного засобу і охолоджує його до потрібної температури. Вибираючи мастильні матеріали KIXX Ви автоматично продовжуєте термін служби двигуна.

Спеціальна комбінація миючих і диспергуючих присадок в моторних маслах KIXX запобігає утворенню відкладень на поршнях і поршневих кільцях які можуть привести до зниження потужності і робочих характеристик двигуна.

Висока термостабільність і стійкість до окислення забезпечують максимальний захист від експлуатаційного «старіння» масла, яке призводить до засмічення фільтрів і утворенню відкладень в масляних каналах, картері двигуна і клапанному механізмі. Надійна металоорганічна система протизносних присадок утворює захисний шар на робочих поверхнях двигуна, зменшуючи знос. А ефективні антикорозійні добавки оберігають від утворення корозії.