Шановні друзі!

Ласкаво просимо на сайт OIL24.IN.UA – українського інтернет-магазину мастильних матеріалів.

На нашому сайті Ви можете купити високоякісні моторні та трансмісійні оливи, технічні рідини, а також інші мастильні матеріали різних брендів від світових виробників та лідерів нафтопереробної галузі.

Наш інтернет-магазин OIL24.IN.UA – головний партнер компанії ТОВ «СМАРТ ОІЛ ГРУП», основним напрямком діяльності якої є комплексне забезпечення підприємств усіма видами мастильних матеріалів, технічними рідинами. ТОВ «Смарт Оіл Груп» – офіційний дистриб’ютор моторних олив польського виробництва ТМ «REVLINE» і «JASOL» (НПЗ Rafineria w Jaśle), офіційний імпортер моторних олив ТМ «KIXX», виробництва GS Caltex (Південна Корея), а також ексклюзивний імпортер мастильних матеріалів німецького виробництва ТМ «Kuttenkeuler» (Кельн, Німеччина). Компанія присутня на ринку України з 2009 року і має мережу офісів продажу, розташованих у великих містах України.

OIL24.IN.UA пропонує тільки високоякісні мастильні матеріали від ключових виробників, а також надає послугу безкоштовної доставки в будь-яку точку України від лідера ринку перевезень Нової Пошти.

Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин, ми працюємо для Вас!